Injektavimas

Injektavimo paslaugos

Nuo įmonės įkūrimo pradžios turime sukaupę didelę patirtį injektavimo darbų srityje, taigi ęsame vieni iš patikimiausių injektavimo darbus, siūlančių įmonių Lietuvoje. Dirbame su stambiausiais Europoje statybinės chemijos gamintojais : MC-Bauchemie; TPH-Bausysteme; Mapei. Tai mums suteikia galimybę pasiūlyti įvarius sprendimo būdus pastatų grindų, sienų ir lubų hidroizoliacijos įrengimo bei monolitinių konstrukcijų stiprinimo/klijavimo, injektavimo  darbams atlikti.

Taip pat pirmieji Lietuvoje galime pasiūlyti unikalią technologija – skaldos klijavimo darbams atlikti. Kiekvienai technologijai naudojame reikalingą įrangą, todėl kvalifikuoti specialistai patikimai ir kokybiškai atliks injektavimo darbus Jūsų objektuose.

Sienos vertikalios hidroizoliacijos įrengimas

Pastatai, kurie turi pusrūsius arba rūsius, išorinėmis sienomis besiribojančiomis su gruntu, gauna didelį kiekį drėgmės. Tai reiškia, kad drėgmė, esanti grunte, sienų kapiliarais skverbiasi į pastato vidų, šiuo atveju į rūsį arba pusrūsį. Norint sustabdyti šią gamtos daromą žalą pastatui, kad neirtų sienos ar pamatai, reikia atlikti vertikalią hidroizoliaciją.

Vertikaliai hidroizoliacijai įrengti naudojama daugiakomponentė, žemo klampumo hidrostruktūrines akrilato pagrindo injekcinė derva. Prieš švirkštimą būtina ištirti statinį bei nustatyti jo nesandarumus. Svarbiausieji kriterijai yra pažeistos zonos pobūdis, priežastis, dydis, būklė, judėjimas ir prieinamumas. Injekcinės sistemos pasirinkimui toliau reikia nustatyti vandens pratekėjimo slėgį ir kiekį. Sandarinamuose plyšiuose ar tuštumose neturi būti alyvos, riebalų ar kitokių sukibimą mažinančių medžiagų pėdsakų.

Vertikali hidroizoliacija UAB Baltijos Pašvaistė, injektavimas

Sienos horizontalios hidroizoliacijos įrengimas

Moduliniais tyrimais įrodyta, kad drėgmė dažniausiai kyla sienų kapiliarais iš apačios į viršų tada, kai yra blogai įrengta sienos horizontali hidroizoliacija. Šiuo atveju norint išvengti šios problemos, mes Jums siūlome injekciniu būdu įrengti horizontalią hidroizoliaciją naudojant daugiakomponentes, žemo klampumo hidrostruktūrines akrilato pagrindo dervas. Prieš švirkštimą būtina ištirti statinį bei nustatyti jo nesandarumus.

Svarbiausieji kriterijai yra pažeistos zonos pobūdis, priežastis, dydis, būklė, judėjimas ir prieinamumas. Injekcinės sistemos pasirinkimui toliau reikia nustatyti vandens pratekėjimo slėgį ir kiekį. Atliekant ertmių injekcijas, reikalingas prisitaikymas prie konkrečios statybinės konstrukcijos antgalių išdėstymo.

Horizontali hidroizoliacija-UAB-Baltijos Pašvaistė injektavimas

Grunto stiprinimas

Dažniausiai gruntas stiprinamas tuo atveju, kada planuojama padidinti pastato apkrovas, sukeliamos mechaninės vibracijos arba jei yra žinoma, kad šalia pastato yra aukšti gruntiniai vandenys. Šiais atvejais, norint išvengti pastato deformacijų reikia sustiprinti gruntą.

Injekcinės sistemos pasirinkimui būtina atliktį išsamią pastato analizę. Injektavimo antgaliams įstatyti bus gręžiamos skylės tiek į sieną, tiek į pamatus. Parinkus gręžimo kampus bei atstumus, skylės gręžiamos kiaurai per pamatą iki grunto. Medžiaga pro specialius injektavimo antgalius skverbtūsi į gruntą taip jį surišdama bei sustiprindama. Procesą reikėtų kartoti tol, kol bus pasiektas reikiamas grunto projektinis stiprio lygis.

grunto stiprinimas darbai, uab baltijos pasvaiste, injektavimo

Trūkių ir tuštumų užpildymas

Tuštumos arba trūkiai dažniausiai susidaro statybinės konstrukcijos gamybos metu arba dėl papildomų apkrovų pastato pamatams. Tuštumą ar trūkį ne visada galima pastebėti pagal tam tikrus požymius konstrukcijos paviršiuje, todėl reikalingi didesnės apimties pirminiai tyrimai.

Tuštumas ir trūkius galima suremontuoti panaudojant injektavimo technologijas : izoliavimu, užsandarinimu arba atsparumą padidinančiais ir formą palaikančiais sujungimais. Priklausomai nuo statybinės konstrukcijos bei trūkio ar tuštumos dydžio dažniausiai parenkami  cementiniai klijai stipriam plyšių ir tuštumų betone arba mūre užpildymui.

trūkių užpildymas, uab baltijos pasvaiste, injektavimas

Gelžbetonio konstrukcijų stiprinimas

Gelžbetonio konstrukcijoms sustiprinti yra naudojamos epoksidinės dervos, kurios pasižymi labai geromis skvarbumo, surišimo bei sandarinimo savybėmis. Gelžbetonio konstrukcijose tuštumos dažniausiai susidaro pastato gamybos metu. Taip pat jos gali atsirasti nuo nuolatinio pastato konstrukcijų įtempimo arba mechaniškai sukeliamų vibracijų.

Norint išsaugoti pastato ilgaamžiškumą ir užtikrinti jo saugų eksplotavimą, būtina sustiprinti gelžbetoninių konstrukcijų pažeistas vietas naudojant epoksidines dervas. Epoksidinės dervos parinkimui pirmiausiai reikia atlikti pirminį pastato apžiūros ciklą. Po apžiūros yra parenkama epoksidinė derva bei injektavimo technologija.

Gelžbetonio konstrukcijų stiprinimas, UAB Baltijos pasvaiste, injektavimo darbai

Mikrotrūkių g/b konstrukcijose sandarinimas/klijavimas

Monolitiniai trūkiai – tai monolite atsiradę mikro plyšiai, per kuriuos gali skverbtis dregmė, taip kenkdama monolitinei konstrukcijai. Norint apsaugoti monolitą nuo gręsiančios korozijos ir atstatyti laikančiosios konstrukcijos projektinius stiprius, būtina jį užsandarinti-suklijuoti nuo bet kokios dregmės.

Siūlome monolitinių sienų bei lubų sandarinimą-klijavimą, nepriklausomai kokias funkcijas atlieka konstrukcija. Šiuo atveju dažniausiai naudojamos dideliu skvarbumu pasižyminčios epoksidinės dervos arba poliuretaninės injektavimo dervos.

monolito sandarinimo darbai, injektavimas, uab Baltijos pašvaistė